Klimaty PRL (cz. III)

Published on: gru 23 2013 by admin

Zrozumiałym jest również, że zadanie zorganizowania imprezy pod hasłem PRL wiecznie żywy nie jest czymś prostym, biorąc pod uwagę jak drażliwy potrafi być to temat. Rzeczą więc agencji eventowej jest zbudowanie takiego programu, który w sposób prześmiewczy, z ogromnym przymrużeniem oka będzie się odnosić do tych czasów. Odpowiednie podjęcie tego tematu wymaga zdolności iście kabaretowych, ale jest również gwarancją naprawdę udanego wieczoru.

Co więcej, każdy z nas mniej lub bardziej kojarzyć będzie nawiązania czy to do filmów, czy po prostu rzeczywistości, którą program imprezy w stylu PRL będzie podejmował (zakładając oczywiście średnią wieku uczestników powyżej lat 30). To z kolei przekłada się na niezwykłą interaktywność oraz nośność takiego programu. Impreza PRL również dlatego znajduje coraz większą liczbę zwolenników. Możliwość podróży we własną przeszłość, wspomnienia oranżady i podwórkowych gier potrafią wymalować uśmiech na twarzach nawet najmniej zabawowych uczestników.

Odpowiednio przygotowana impreza w stylu PRL to potężna broń. Broń śmiechu i dobrej zabawy, lecz również broń fantastycznych wspomnień, do których dzięki niej możemy wrócić. Chciałoby się rzec, Drogi Obywatelu i Obywatelko, każda impreza w stylu PRL szczególnym dobrem narodu.

Filed under: Bez kategorii

Leave a Reply

*

*