Drogi Obywatelu… (cz. II)

Published on: gru 16 2013 by admin

Bogata oferta agencji eventowych pozwala nie tylko na zorganizowanie imprezy, w trakcie której jedynym nawiązaniem do tamtych czasów będą hasła wygłaszane przez prowadzącego, ale przygotowanie nie tylko scenariusza, najeżonego atrakcjami stanowiskowymi i rozrywkowymi, które w sposób bezpośredni odnoszą się do Polski Ludowej, lecz również scenografii i dekoracji, pozwalających poczuć się przez te kilka godzin jak człowiek pracujący dla wspólnego dobra narodu.

Oferty grup artystycznych pokazuje, że w klimacie imprezy PRL można przygotować zarówno program rozrywkowy na wieczór, piknik w ciągu dnia, jak również imprezę integracyjną w terenie. W klimacie PRL można także zrealizować zabawy dla najmłodszych.

Co najważniejsze, imprezy tematyczne tego typu firmy eventowe potrafią dostosowywać do naszych potrzeb, tak więc nie jest niczym zaskakującym oferta imprezy w klimacie filmu Rejs czy Miś, prezentujących tamte czasy w sposób nieomalże kabaretowy. Paleta możliwości więc jest wręcz nieograniczona i sami możemy wybrać te akcenty PRL-u, które widzielibyśmy w ramach naszej imprezy. Ogromne doświadczenie przy organizacji tego typu imprezy posiada wiele grupa artystycznych.

Filed under: Bez kategorii

Leave a Reply

*

*